Kurumsal

Birtürk Yapı İnşaat

Kuruluş amacı inşaat yapım işleri ve beraberinde sürekli getirisi olan işletmecilik anlayışına yönelik Termal Devre Mülk ve Sağlık Sektörüne yönelik Turizm kapasitesi yüksek Otel İşletmeciliğini kapsayan işlerin yapılandırılması ve yaşatılması adına genç ve dinamik kadrosuyla tarz olma hedefiyle kurulmuş yeni bir oluşumdur.

Birtürk İnşaat Yapı İç ve Dış Tic. A.Ş. adı altındaki şirketimiz, arkasında yirmi yıllık inşaat deneyimiyle bitirmiş olduğu projelerinin maddi ve manevi katkılarını da arkasına alarak emin adımlarla, termal tesislerin kurulum ve işletilmesi aşamalarında öncü olabilecek donanımlarla, yeni kurulmuş ve görünüşte tek kişilik olup, eski deneyimlerini sahaya maddi ve manevi aktarabilecek ekip ruhuna sahip bir firmadır.

 

Şirket hassasiyetimiz ve önceliğimiz;

•Termal tesislerin sadece belli yaşlara sağlı amaçlı hitap şekline alternatiflerle farklı pencere açarak tüm kuşaklara hitap ederek sürekliliğe odaklandık.

•Su ve doğanın, sayılmaz faydalarının yanında, sosyal aktivitelerin sunduğu eğlence ve coşkunun, birlikte rahatça yaşana bileceği farklı ortamlar sunmayı hedefleyen proje geliştirdik.

•Projemizin rahat ve nezih bir ortamda sindirilmesini amaçlayan doğa ile bütün, havadar,  orman içinde, manzaraya hakim tepe konumundaki araziyi şirketimize kazandırdık.

•Mudurnu merkeze 2 km uzaklıkta, yakın köyden 40 m. Yüksekte olup, termal su kaynağına 800 m. Mesafede olan arazimizin yeşil alanlarından maksimum faydalanmayı hedefledik.

•Doğal güzelliklerin yanı sıra kültürel ve tarihi değerlere sahip tarihi İpek Yolu üzerindeki Mudurnu ilçemizin, büyük şehirlere yakınlığının ulaşım önceliğini keşfettik.

•Termal suyun, karıştırılmadan kaynağından çıktığı sıcaklıkta insan vücudunun dayanabileceği şekliyle direkt kullanılmasının faydasını tesislerin yanında, tüm odalara da taşımak istedik.

•Gayrimenkullerin tapu karşılığı hissedarlarımıza kazandırılmasının yanında, kullanılacak dönemlerinde,   yılın tüm mevsimlerini yaşatabilmesi adına yıllık değişken (dönerli) hale getirdik.

•Tesislerimizden tüm kesimin faydalanması adına, bay bayan açık ve kapalı havuzların yanı sıra karışık havuz seçeneğini de sunduk.

•Hissedarların kolay ve dış ortamdan korunaklı olması adına, sosyal tesislerimizi dairelerin altına tesis ettik.

                                                                                                                                                                       Mutlu, Rahat Bir Hayatı Birlikte Yaşamak İçin !

                                                                                                                                                BİRTÜRK İNŞAAT YAPI İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

                                                                                                                                                                Yönetim Kurulu

 

Tapu ve diğer resmi evraklarımız için tıklayınız.