Kurumsal

Moderno Tatil Köyü

Moderno Termal Tatil Köyü toplamda 278 daire, 1 Adet alış-veriş merkezi ve Sosyal alanları ile birlikte 37.500 m2 inşaat alanına sahip olup, Projenin 1. Etabı 5 Blok 73 Daireden oluşmaktadır. 2019 yılı içerisinde 1. Etabı faaliyete girecek Olan projenin diğer etaplar 2021 yılı içerisinde tam kapasiteli faaliyete olacaktır.

Proje Detayları

22.000 M2 arazi üzerinde 37.500 M2 kapalı alandan oluşmaktadır. Arsa tapu tescili Birtürk İnşaat Yapı İç ve Dış Tic. A.Ş. üzerindedir.

 

Moderno Termal'de Hisseli Gayrimenkul Alım Hakkında

 

MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL; bir mülkün paylı mülkiyet sistemiyle pay edilmiş hisselerin alınması ya da satılması anlamına gelir. MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL’de daireler 1/52 hisseli olarak satışa sunmuştur olup mülk sahibi olmak isteyenler bir dairenin bir dönemini (1/52) veya iki dönemini (2/52) kat irtifak veya kat mülkiyeti tapusu ile sahip olabilir.

 

MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL sistemine dâhil olan kişiler tapu alım söz konusudur. MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL’ de TAM DAİRE alımı da yapılmakta olup, Dairenin 50/52 hissesine sahip olmanız mümkün. ( NOT: Almış olduğunuz tam dairelerde kesinlikle sizin bilginiz ve izniniz olmaksızın bir başkası konaklatılmaz. 52/52 hissenin 2 hissesi bakım ve onarım için ayrılmış zaman dilimleridir. Tamamen dairelerin ve eşyaların uzun ömürlü kullanılması için ayrılmış hisselerdir. Bakım onarıma ayrılan zaman dilimi daire sahibi ile görüşülüp zamanı kararlaştırıldıktan sonra tadilata alınacaktır.)

 

MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL ‘den satın alınan hisseler ya da daireler, hisseyi alan kişinin vefat etmesi durumunda mirasçıları bu hakka sahip olur. MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL’ler alınan tapular sayesinde devlet güvencesi altındadır. Alınan hisseleri, satın alan kişi istediğiniz zaman devir etmeye, kar amacı ile kiraya vermeye sahiptir.

 

MODERNO HİSSELİ GAYRİMENKUL sahipleri satın aldıkları hisseleri ile yatırımlarını her an kara dönüştürebilir.

 

Erken alımlar ile Karlı satış yapabilir,

Kiraya kendisi verebilir ya da dilerse MODERNO KİRALAMA ile almış olduğu hisselere kiracı bulabilir,

Eş-Dost Akrabalarını ücretsiz tatil imkânı sağlayabilir,

Dönem tarihleri eğer uygun değilse değişiklik yapabilir,

Mirasçılarına ömür boyu bir tatil bırakabilir,

Dönem dışı geldiğinde de MODERNO TERMAL üye indirimlerinden yararlanabilir.

 
Tesis Hizmet Alanları Tesis Sosyal Aktiviteleri
► Aquapark ► Karting
►Türk Hamamı ► Paintball
► SPA ► Basketbol
► Sauna ► ATV
► Tuz Odası ► Bisiklet
► Fitness ► Binicilik
► Masaj ► Yürüyüş Parkuru
► Kütüphane ► Dağcılık
► Çocuk Aktivite Odası ► Çocuk Aktiviteleri
► Cafe&Bistro